на озере Свитязь

Надёжные инвестиции в недвижимость

Залишіть заявку на консультацію
В процесі розмови менеджер дасть відповіді на всі Ваші запитання, нашішле коменрійну пропозицію та таблицю розрахунків дохідності
Безкоштовна консультація займе 5 хв
ЗАРАБАТЫВАЙТЕ С ШАЛЕ NESTER-HOUSE
Недвижимость - надежная альтернатива банковским вкладам. Приобретите дом на Свитязе и получайте стабильный пассивный доход. Управляющая компания будет отвечать за обслуживание, маркетинг, ценообразование и бронирование.
Прогнозируемая рентабельность:
9% годовых
Шацкие озёра привлекают внимание множества туристов не только из Украины, но и из Польши и Беларуси!
В Шацком районе на границе с Беларусью есть 2 пункта пропуска. На границе с Польшей действует временный пункт пропуска «Адамчуки-Збереже», который в скором времени будет постоянно работать и способствовать увеличению количества иностранных туристов.

По данным 2020 года регион посетило более 200 000 человек, что на 20 000 больше, чем в 2019 году. По прогнозам, количество туристов будет увеличиваться и дальше, благодаря популяризации местности и выгодному расположению.
СТАТИСТИКА ОТДЫХАЮЩИХ
76%
УКРАИНЦЫ
24%
ИНОСТРАНЦЫ
10%
ГОДОВОЙ ПРИРОСТ ОТДЫХАЮЩИХ
100%
ЗАГРУЖЕННОСТЬ В СЕЗОН
ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ИНВЕСТОРОВ
от $ 10 718
Владелец получает
9% годовых
Рентабельность
11 лет
Окупаемость проекта
3 суток
Средняя продолжительность пребывания
Прогнозируемые показатели окупаемости и рентабельности инвестиций
рассчитано на основе данных полученных благодаря восьмилетнему опыту имения Nester-House
ДОМА
ШАЛЕ ТИПА 1
ШАЛЕ ТИПА 2
Цена, $ *
от $ 80 000
от $ 109 000
Стоимость ремонта, $ *
от $ 41 090
от $ 53 491
Валовый доход, $/год
от $ 21 072
от $ 27 302
Расходы на дом, $/год
$ 10 073
$ 12 596
Владелец получает, $/год
от 10 718 $
от 14 500 $
Окупаемость дома
7 лет
8 лет
Рентабельность проекта ROI, % **
8,95%
8,98%
Окупаемость проекта **
11 лет
11 лет
Прогнозируемые показатели окупаемости и рентабельности инвестиций
рассчитано на основе данных полученных благодаря восьмилетнему опыту имения Nester-House
Дома
ШАЛЕ ТИПА 1
ШАЛЕ ТИПА 2
Цена, $ *
от$ 80 000
от$ 109 000
Стоимость ремонта, $ *
от $ 41 090
от $ 53 491
Валовый доход, $/год
от $ 21 072
от $ 27 302
Расходы на дом, $/год
от $ 10 073
от $ 12 596
Владелец получает, $/год
$ 10 718
$ 14 500
Окупаемость дома
7 лет
8 лет
Рентабельность проекта ROI, %**
9%
9%
Окупаемость проекта **
11 лет
11 лет
* Стоимость дома вместе с земельным участком, будет находиться в вашей собственности
** Проект - готовый дом с ремонтом под ключ
Все дома ШАЛЕ NESTER-HOUSE можно приобрести с рассрочкой на 6 и 12 месяцев без дополнительных процентов до завершения строительства.
Планируемая дата сдачи объекта IV квартал 2022 года.

БЕСПРОЦЕНТНАЯ РАССРОЧКА
Інвестиції в нерухомість як і інвестиція в будівництво завжди вважалися однією з найнадійніших форм інвестування, оскільки в довгостроковій перспективі нерухомість завжди дорожчає. Крім того, нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід у вигляді надходження орендних платежів. І, нарешті, нерухомість є найбільш бажаною формою застави у банків та інших фінансових організацій. Сьогодні ситуація є найбільш сприятливою для інвестування в нерухомість, оскільки найбільш вигідні та привабливі об'єкти нерухомості можна придбати з великою знижкою. Головне при інвестуванні в нерухомість - виділити найбільш перспективні об'єкти для вкладення грошей і детально пропрацювати юридичні аспекти, що дозволить отримати високу захищеність інвестицій.

Оцінка ефективності інвестиційного проекту передбачає розгляд декількох прогнозних варіантів (песимістичного, оптимістичного і варіанта норми, початкового варіанту) реалізації об'єкта інвестування. Крім проведення всебічних маркетингових досліджень необхідно враховувати, що зміна значення єдиного, яке виводиться з численних даних, що застосовуються при оцінці проекту, може привести не тільки до зменшення прибутку інвестора від проекту, що реалізовується, а й поставити під загрозу саму можливість його реалізації.

Тому необхідно провести оцінку якісного впливу кожного окремого фактора на ефективність. Враховується тимчасовий фактор - реалізація проекту на цьому ринку займає досить тривалий проміжок часу, та економічний - аналіз ефективності інвестиційного проекту повинен враховувати й прогнозувати всілякі ризики (зміна податкового законодавства, рівень інфляції, можливе прийняття нових, що регламентують ринок нерухомості актів державного управління). Оптимальною є оцінка економічної ефективності інвестиційних проектів, в які передбачається вкласти гроші в нерухомість. Порівняльний аналіз бізнес-планів, прогнозні розрахунки основних показників ефективності дозволять визначити інвестору найбільш прибутковий об'єкт для інвестицій, і на підставі цього вибору і будувати свій бізнес.

При здійсненні розробки та управлінні інвестиційними проектами мета - створення системи бізнес-процесів. Первинна розробка інвестиційного проекту: експрес-аналіз сфери реалізації проекту і суміжних галузей, оцінка потреби в проекті з боку ринку, попередня оцінка перспективності проекту. Організація проведення маркетингових досліджень: формулювання технічного завдання на дослідження, пошук і відбір маркетингових агентств, координація проведення дослідження, контроль якості отриманої інформації, аналіз інформації та інтерпретація для проекту.

Здійснення інвестиційної діяльності тісно пов'язана з залученням в ринковий обіг нерухомості - фундаментальної основи правових і економічних відносин всіх учасників ринкової системи господарювання. У зв'язку з цим особливого значення набуває розвиток вкладення в нерухомість, завдяки чому фінансування будівництва як комерційних, так і соціальних об'єктів нерухомості сприятиме активізації ринку нерухомості в цілому внаслідок залучення вільних коштів інвесторів і реалізації їх інтересів.


ШАЛЕ NESTER-HOUSE - это ваш актив
Окупаемость инвестиций в NESTER-HOUSE составляет 8,32 - 8,9% годовых. При этом все заботы по обеспечению дохода от дома берет на себя управляющая компания. Она получает 30% прибыли и осуществляет поиск гостей для аренды, контроль процесса сдачи в аренду шале и уборка после посетителей. Вы получаете 70% от прибыли пассивно ежемесячно.
ПОЛУЧИТЕ РАСЧЕТНУЮ ТАБЛИЦУ ДОХОДНОСТИ И РАССРОЧКИ
НАШИ КОНТАКТЫ
nester.house@gmail.com
44021, Украина, Волынская обл., С.Свитязь, ул. 8-марта 8 б
© All Rights Reserved. 2021р. Made by ruden.agency
МЕНЮ
СОЦСЕТИ