на озері Світязь

Надійні інвестиції у нерухомість

ЗАРОБЛЯЙТЕ З ШАЛЕ NESTER-HOUSE
Нерухомість - надійна альтернатива банківським вкладам. Придбайте будинок на Світязі та отримуйте стабільний пасивний прибуток. Управляюча компанія відповідатиме за обслуговування, маркетинг, ціноутворення та бронювання.
Прогнозована рентабельність:
9% річних
Шацькі озера привертають увагу безлічі відпочивальників не тільки з України, а й з Польщі та Білорусі!
У Шацькому районі на кордоні з Білоруссю є 2 пункти пропуску. На кордоні з Польщею діє тимчасовий пункт пропуску «Адамчуки-Збереже», який в майбутньому працюватиме постійно й сприятиме збільшенню кількості іноземних туристів.

За даними 2020 року регіон відвідало понад 200 000 людей, що на 20 000 більше, ніж у 2019 році. За прогнозами, кількість туристів буде збільшуватись і далі, завдяки популяризації місцевості та вигідному розташуванню.
СТАТИСТИКА ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ
76%
УКРАЇНЦІ
24%
ІНОЗЕМЦІ
10%
РІЧНИЙ ПРИРІСТЬ ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ
100%
завантаженість У СЕЗОН
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ
від $ 10 718/рік
Власник отримує
9% річних
рентабельності
11 років
окупності
3 доби
середня тривалість перебування
Прогнозовані показники окупності та рентабельності інвестицій
розраховано на основі даних отриманих завдяки восьмирічному досвіду маєтку Nester-House
БУДИНКИ
ШАЛЕ ТИПУ 1
ШАЛЕ ТИПУ 2
Ціна, $ *
від $ 80 000
від $ 109 000
Вартість ремонту, $
від $ 41 090
від $ 53 491
Валовий дохід, $/рік
від $ 21 072
від $ 27 302
Витрати на будинок, $/рік
$ 10 073
$ 12 596
Власник отримує, $/рік
від $ 10 718
від $ 14 500
Окупність будинку
7 років
8 років
Рентабельність ROI, % **
9%
9%
Окупність проєкту**
11 років
11 років
Прогнозовані показники окупності та рентабельності інвестицій
розраховано на основі даних отриманих завдяки восьмирічному досвіду маєтку Nester-House

БУДИНКИ
ШАЛЕ ТИПУ 1
ШАЛЕ ТИПУ 2
Ціна, $ *
від $ 80 000
від $ 109 000
Вартість ремонту, $
від $ 41 090
від $ 53 491
Валовий дохід, $/рік
від $ 21 072
від $ 27 302
Витрати на будинок, $/рік
від $ 10 073
від $ 12 596
Власник отримує, $/рік
$ 10 718
$ 15 000
Окупність будинку
7 років
8 років
Рентабельність ROI, % **
8,95%
8,98%
Окупність проєкту**
11 років
11 років
* Вартість будинку разом із земельною ділянкою, що буде знаходитись у вашій власності
** Проєкт - готовий будинок з ремонтом під ключ
Усі будинки ШАЛЕ NESTER-HOUSE можна придбати із розтермінуванням на 6 та 12 місяців без додаткових відсотків до завершеня будівництва.
Запланована дата здачі об'єкту IV квартал 2022 року.
БЕЗВІДСОТКОВЕ РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Інвестиції в нерухомість як і інвестиція в будівництво завжди вважалися однією з найнадійніших форм інвестування, оскільки в довгостроковій перспективі нерухомість завжди дорожчає. Крім того, нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід у вигляді надходження орендних платежів. І, нарешті, нерухомість є найбільш бажаною формою застави у банків та інших фінансових організацій. Сьогодні ситуація є найбільш сприятливою для інвестування в нерухомість, оскільки найбільш вигідні та привабливі об'єкти нерухомості можна придбати з великою знижкою. Головне при інвестуванні в нерухомість - виділити найбільш перспективні об'єкти для вкладення грошей і детально пропрацювати юридичні аспекти, що дозволить отримати високу захищеність інвестицій.

Оцінка ефективності інвестиційного проекту передбачає розгляд декількох прогнозних варіантів (песимістичного, оптимістичного і варіанта норми, початкового варіанту) реалізації об'єкта інвестування. Крім проведення всебічних маркетингових досліджень необхідно враховувати, що зміна значення єдиного, яке виводиться з численних даних, що застосовуються при оцінці проекту, може привести не тільки до зменшення прибутку інвестора від проекту, що реалізовується, а й поставити під загрозу саму можливість його реалізації.

Тому необхідно провести оцінку якісного впливу кожного окремого фактора на ефективність. Враховується тимчасовий фактор - реалізація проекту на цьому ринку займає досить тривалий проміжок часу, та економічний - аналіз ефективності інвестиційного проекту повинен враховувати й прогнозувати всілякі ризики (зміна податкового законодавства, рівень інфляції, можливе прийняття нових, що регламентують ринок нерухомості актів державного управління). Оптимальною є оцінка економічної ефективності інвестиційних проектів, в які передбачається вкласти гроші в нерухомість. Порівняльний аналіз бізнес-планів, прогнозні розрахунки основних показників ефективності дозволять визначити інвестору найбільш прибутковий об'єкт для інвестицій, і на підставі цього вибору і будувати свій бізнес.

При здійсненні розробки та управлінні інвестиційними проектами мета - створення системи бізнес-процесів. Первинна розробка інвестиційного проекту: експрес-аналіз сфери реалізації проекту і суміжних галузей, оцінка потреби в проекті з боку ринку, попередня оцінка перспективності проекту. Організація проведення маркетингових досліджень: формулювання технічного завдання на дослідження, пошук і відбір маркетингових агентств, координація проведення дослідження, контроль якості отриманої інформації, аналіз інформації та інтерпретація для проекту.

Здійснення інвестиційної діяльності тісно пов'язана з залученням в ринковий обіг нерухомості - фундаментальної основи правових і економічних відносин всіх учасників ринкової системи господарювання. У зв'язку з цим особливого значення набуває розвиток вкладення в нерухомість, завдяки чому фінансування будівництва як комерційних, так і соціальних об'єктів нерухомості сприятиме активізації ринку нерухомості в цілому внаслідок залучення вільних коштів інвесторів і реалізації їх інтересів.


ШАЛЕ NESTER-HOUSE - це ваш актив
Окупність інвестицій в NESTER-HOUSE складає 9% річних з терміном окупності до 11 років. При цьому всі турботи по забезпеченню доходу від будинку бере на себе управляюча компанія. Вона отримує 30% від прибутку та здійснює пошук гостей для оренди, контроль процесу здачі в оренду шале та прибирання після відвідувачів. Ви отримуєте 70% від прибутку пасивно щомісяця.
ОТРИМАЙТЕ РОЗРАХУНКОВУ ТАБЛИЦЮ ДОХІДНОСТІ ТА РОЗТЕРМІНУВАННЯ